Media o nas

Noc Zajawki #2 – jedna noc, idei moc!

26 października 2017, MiastoBialystok.pl

Ledwie opadły emocje po pierwszej Nocy Zajawki w Białymstoku, a my już szykujemy​​ się​​ na​​ kolejną! Frekwencja dopisała, dopisali uczestnicy na scenie, 1000 zł zgarnęli twórcy projektu Be a Hero. A skoro apetyt rośnie w miarę jedzenia- już niedługo w Białymstoku kolejna Noc Zajawki!

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości również w Białymstoku

13 listopada 2016, BIA24

Polska wraz ze 149 innymi krajami Świata organizuje Tydzień Przedsiębiorczości. W Białymstoku odbędzie się on już po raz dziewiąty.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości coraz bliżej! Zostań partnerem i pokaż, że bycie przedsiębiorczym się opłaca!

28 października 2016, Wrota Podlasia

Zapraszamy firmy i instytucje zainteresowane rozwojem biznesu i aktywności mieszkańców do rejestrowania się jako partnerzy Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2016. W celu przeprowadzenia spotkań, szkoleń i warsztatów promujących przedsiębiorczość w woj. podlaskim. Wszystkie planowane wydarzenia festiwalowe planowane są w dniach 14-20 listopada 2016 i w tym roku odbędą się pod hasłem "Biznes jest dobry. Przedsiębiorczość jest dobra!"

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – mnóstwo darmowych konsultacji i warsztatów

6 listopada 2015, BiałystokOnline

W naszym mieście w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zaplanowano około 30 wydarzeń o przeróżnej tematyce.

ŚTP: O swoich pierwszych krokach w biznesie opowiadała Marta Kryjan-Mordaka właścicielka Ptasiego Radia

26 października 2015, Poranny.pl - Strefa Biznesu

Marta Kryjan-Mordaka, właścicielka gospodarstwa agroturystycznego “Ptasie radio” była w piątek 23 października gościem pierwszego cotygodniowego spotkania z przedsiębiorcą, jakie w ramach imprez towarzyszących obchodom Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zorganizowało w swojej siedzibie Wirtualne Biuro Warszawska 6.

Koncentrator przy Warszawskiej. Spotkanie dla wolnych strzelców

18 sierpnia 2014, BiałystokOnline

Masz dosyć samotnej pracy w domu, a zarazem chciałbyś poznać ciekawych ludzi? Wstąp do Biura Warszawska 6 i "skoncentruj się" na pracy razem z innymi.

Wirtualne biura - dobra alternatywa dla młodych przedsiębiorców

3 marca 2014, BiałystokOnline

Jest to łatwy sposób na zmniejszenie kosztów związanych z wynajmem lokalu oraz zatrudnieniem pracowników dla początkujących przedsiębiorców. Mowa tutaj o wirtualnych biurach, które cieszą się w Polsce coraz większą popularnością.

Zbliża się Noc Zajawki. Do wygrania jest 1000 zł

19 września 2017, BiałystokOnline

Wydarzenie o zasięgu globalnym dotarło także na Podlasie, a dokładnie do Białegostoku. Czekają warsztaty, porady spotkania - czyli cenna dawka wiedzy o tym, jak zabrać się do własnego biznesu i dobrze go rozwiać. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości odbędzie się w dniach 14-20 listopada.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, czyli jak dobrze prowadzić biznes

12 listopada, Wyborcza.pl Białystok

Noc Zajawki to dość nietypowe wydarzenie. 6 osób będzie miało szansę zaprezentować swoje możliwości i wygrać 1000 zł.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Białymstoku - zgłoszenia przyjmowane są do poniedziałku

28 października 2016, Poranny.pl - Strefa Biznesu

14 listopada pod raz 9. rozpocznie się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. W ubiegłym roku Polska okazała się rekordzistą pod względem liczby wydarzeń – tylko w Podlaskiem zorganizowano kilkadziesiąt spotkań i konferencji biznesowych, w których wzięło udział około 600 osób.

Wirtualne biura też stosują kruczki w umowach. Jak wybrać odpowiednią firmę?

18 grudnia 2015, Gazeta Prawna

Rośnie zainteresowanie usługami wirtualnych biur. Chodzi o firmy, które w zamian za odpowiednią opłatę oferują klientom dostęp do adresu w prestiżowej lokalizacji i wspomagają ich lub wręcz wyręczają w prowadzeniu biura. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą zmniejszyć koszty, unikając m.in. samodzielnego wynajmowania powierzchni biurowej.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości coraz bliżej. Zobacz listę wydarzeń

5 listopada 2015, Poranny.pl - Strefa Biznesu

Wirtualne Biuro Warszawska 6, zachęca do zapisywania się na darmowe wydarzenia Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zanim wyczerpią się limity miejsc.

Cotygodniowe spotkania dla przedsiębiorców

22 października 2015, BiałystokOnline

Od piątku (23.10) ruszają spotkania z lokalnymi przedsiębiorcami. Będzie to okazja to wysłuchania ciekawych prelegentów, wymienienia się swoimi doświadczeniami bądź dowiedzenia się, jak prowadzić własny biznes.

Zapewnij biurko do wynajęcia

14 kwietnia 2015, Super Express

Dysponujesz lokalem do wynajęcia? Uruchom biuro coworkingowe. Podnajmowanie miejsca do pracy startującym w biznezie to pomysł na firmę nie tylko w dużym mieście.

Biurka do wynajęcia, czyli coworking w Białymstoku

26 lutego 2014, BiałystokOnline

Bycie wolnym strzelcem ma swoje zalety, ale także wady. Osoby uprawiające wolne zawody często narzekają, że przez to, iż pracują w domu, ciężko im się zmotywować bądź oddzielić życie osobiste od zawodowego. Odpowiedzią na ten problem stała się idea coworkingu.

Coworking, czyli biuro na godziny

26 listopada 2016, BIA24

Biuro na godziny dla tych, którzy nie potrzebują lub nie mogą wynająć własnego pomieszczenia. Coworking to atrakcyjna forma wsparcia niewielkich przedsiębiorstw czy zwykłych jednoosobowych firm. W Białymstoku są już takie miejsca, niektóre całkowicie bezpłatne.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Białymstoku. Włącz się

31 października 2016, Wyborcza.pl Białystok

Poniedziałek (31.10) to ostatni dzień, w którym zarejestrować się można jako partner wydarzenia promującego przedsiębiorczość i poprowadzić warsztaty czy spotkania w Białymstoku. Światowy Tydzień Przedsiębiorczości przypada 14 - 20 listopada.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. U nas blisko 30 wydarzeń, ciekawe warsztaty

8 listopada 2015, Wyborcza.pl Białystok

Idea, by promować zakładanie własnego biznesu, ale nie tylko przez światowy Tydzień Przedsiębiorczości, trafiła na podatny grunt w także w Białymstoku, alerównież w Łomży i Suwałkach. Już teraz warto zapisywać się na ciekawe warsztaty, szkolenia i inne spotkania.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Kolejne spotkanie: jak zostać importerem

4 listopada 2015, Poranny.pl - Strefa Biznesu

Wirtualne Biuro Warszawska 6 w Białymstoku otwiera zapisy na konsultacje z przedsiębiorcami reprezentującymi centrum importerów z Gliwic.

Jeden wieczór, niesamowite pomysły, 1000 zł za najlepszy!

14 lipca 2017, Wrota Podlasia

Noc zajawki po raz pierwszy w Białymstoku. Inspirujące wydarzenie: pięć osób, pięć pomysłów, publiczność wybiera najlepszy i decyduje, kto dostanie 1000 zł na rozwój swojej zajawki.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości - podziel się doświadczeniem

11 października 2015, Poranny.pl - Strefa Biznesu

Wirtualne Biuro Warszawska 6 w Białymstoku, którego operatorem jest Współpracownia sp. z o.o., organizuje w dniach 16 - 22 listopada 2015 r. podlaską edycję Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Właśnie trwają zapisy dla partnerów chcących przeprowadzić wydarzenia, prelekcje, wykłady i spotkania promujące przedsiębiorcze postawy wśród mieszkańców województwa.

Wirtualne biuro, realny adres. Nowe miejsce Biuro – Warszawska 6

4 marca 2014, Wyborcza.pl Białystok

Od marca na mapie Białegostoku pojawił się nowy adres, który przydać się może niejednemu młodemu przedsiębiorcy. To Biuro - Warszawska 6, prowadzone przez Współpracownię.

Wspólne biuro za free. Fabryka - nowe miejsce coworkingu

16 stycznia 2014, Wyborcza.pl Białystok

W Białymstoku powstała właśnie kolejna przestrzeń coworkingowa, czyli oferta dla wolnych strzelców, którzy w sumie nie muszą wychodzić nawet z domu, ale chcą pracować razem.