Mentoring biznesowy

Myślisz o założeniu spółki prawa handlowego, takich jak spółka z o.o., spółka akcyjna, prosta spółka akcyjna, ale formalności i procedury związane z tą formą prowadzenia działalności gospodarczej Cię zniechęcają? A może obawiasz się, że nie uda Ci się wypracować dobrej strategii dla Twojego biznesu? W obu sytuacjach doskonałym rozwiązaniem jest wsparcie doświadczonego mentora, który doradza Ci na każdym etapie zarządzania firmą .

Czym jest mentoring biznesowy?

Mentoring biznesowy to model współpracy między Tobą, a doświadczonym mentorem, którego główną rolą jest doradzanie Ci i wskazywanie możliwych rozwiązań. Mentorzy biznesowi najczęściej służą pomocą przy rozwiązywaniu konkretnych problemów lub radzeniu sobie z wyzwaniami, które sami wcześniej przećwiczyli. Nasi mentorzy to osoby doświadczone w biznesie, mogące się pochwalić wieloletnią pracą na stanowiskach kierowniczych lub we własnym przedsiębiorstwie.

Mentoring biznesowy to rozwiązanie, które wynika z bardzo prostego, ale i słusznego założenia – lepiej jest uczyć się od kogoś kto już przeszedł tą drogę, niż samemu popełniać wszystkie błędy. Oszczędzasz w ten sposób masę czasu, nerwów, ale i pieniędzy. Nie musisz na własną rękę szukać wiedzy, która często nigdy nie została sprawdzona. Na wyciągnięcie ręki masz dostęp do osoby, która nie tylko posiada ogromną wiedzę, ale też sama przetestowała ją w praktyce i odniosła sukces.

Biznesy korzystające ze wsparcia mentorów:

 • szybciej się rozwijają,
 • przyciągają więcej klientów,
 • maksymalizują zyski,
 • optymalizują procesy.

Do czego przyda Ci się pomoc mentora?

Jeśli zastanawiasz się, czy mentoring biznesowy może Ci pomóc w codziennej pracy, zobacz jakie korzyści niesie za sobą to rozwiązanie:

 • Zyskujesz pomoc przewodnika po świecie finansów i biznesu, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i podpowiada, jak optymalnie wykorzystać dostępne instrumenty i rozwiązania.
 • Budujesz swoją przewagę konkurencyjną. Mentor będzie Cię wspierać w tworzeniu strategii sprzedażowej i marketingowej, podpowie jak zyskać zainteresowanie klientów i pomoże Ci odpowiednio zadbać o księgowość i finanse w Twojej firmie.
 • Masz dostęp do praktycznej wiedzy. Mentor doradza z doświadczenia, a nie z książek. Masz pewność, że wiedza, którą otrzymujesz, sprawdziła się w prawdziwym życiu, w naszej kulturze biznesu i pomoże także Tobie!
 • Szybciej rozwijasz firmę. Nie musisz szukać odpowiedzi na własną rękę, ani uczyć się metodą prób i błędów. Z mentorem możesz korzystać ze sprawdzonych rozwiązań od pierwszego dnia!

Mentor pomoże Ci w zarządzaniu spółką z o.o. (lub inną spółką handlową taką jak spółka akcyjna czy prosta spółka akcyjna)

Zdajemy sobie sprawę, że formalności i procedury związane z zarządzaniem spółką prawa handlowego mogą przyprawić początkujących przedsiębiorców o ból głowy. Dlatego zadbaliśmy o to, aby współpracujący z nami mentorzy biznesowi mieli doświadczenie w zarządzaniu i prowadzeniu księgowości sp. z o.o. i innych spółek kapitałowych. Dzięki wsparciu całego zespołu Warszawska6 masz dostęp do kompleksowej pomocy z księgowością i finansami Twojej spółki.

Mentoring biznesowy w zarządzaniu spółką z o.o.

 • Pomożemy Ci dokładnie przeanalizować wady i zalety danej formy działalności gospodarczej.
 • Podpowiemy jak wykorzystać do maksimum możliwości oferowane przez sp. z o.o.
 • Wesprzemy Cię w prowadzeniu księgowości i finansów Twojej spółki.
 • Pokażemy Ci, jak zoptymalizować poszczególne aspekty prowadzenia sp. z o.o.

Mentoring biznesowy: dla kogo?

Warto skorzystać z mentoringu jeśli jesteś przedsiębiorcą:

 • zastanawiającym się nad założeniem spółki z o.o.,
 • szukającym wiedzy do pełnego wykorzystania korzyści, jakie płyną z posiadania spółki z o.o.,
 • chcącym poprawić organizację i zarządzanie firmą, jej sprzedażą, marketingiem i księgowością,
 • pracującym nad stworzeniem optymalnej strategii biznesowej.

Poznaj naszych mentorów


Mentor Paweł Makowiecki

Paweł Makowiecki

- mentor i trener biznesu, założyciel Współpracowni. Przedsiębiorca doświadczony w księgowości i finansach. Od lat wspomaga procesy zmiany osobowości prawnej, kultury organizacyjnej i transformacji cyfrowej firm. Angażuje się w działania na rzecz społeczności takie jak wykłady na wydarzeniach, a także publikuje na kanale Youtube Współpracowni.


Mentor Michał Czarniecki

Michał Czarniecki

- menadżer działów sprzedaży i obsługi klienta z wieloletnim stażem. Posiada kilkanaście lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami różnej wielkości - od pojedynczych działów, po kilkudziesięcioosobowe struktury o komplementarnych kompetencjach. Na swojej drodze zawodowej miał do czynienia z różnymi branżami. Zajmował się m. in - telekomunikacją, kredytami, windykacją i handel złotem inwestycyjnym.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zajrzyj do artykułu o mentoringu biznesowym lub skontaktuj się z nami już dzisiaj i opowiedz, jak możemy Ci pomóc.