Gotowe spółki z o.o.

Chcę samodzielnie zarejestrować spółkę z o.o. w trybie internetowym (S24)

Oferujemy mentoring i asystę online przy samodzielnym rejestrowaniu spółki w trybie internetowym (S24). W skład usługi wchodzi:

  • rozmowa mentoringowa pomagająca ustalić właściwą architekturę prawną przedsiębiorstwa, omówienie elementów prawa handlowego, cywilnego i podatkowego według planów biznesowych klienta
  • asysta online przy wypełnianiu dokumentów i ich cyfrowym podpisywaniu
  • monitorowanie online przetwarzania dokumentów przez KRS
800 zł netto + koszty sądowe (350 zł)

Chcę założyć nową spółkę z o.o. u notariusza

Oferujemy kompleksową pomoc w zakładaniu nowych spółek z o.o. W skład usługi wchodzi:

  • sporządzenie umowy spółki wraz z omówieniem instytucji prawa handlowego, cywilnego i podatkowego według życzeń i planów klienta
  • asysta w czynnościach u notariusza
  • przygotowanie formularzy i druków urzędowych
  • doprowadzenie do rejestracji w KRS, Urzędzie Skarbowym, Głównym Urzędzie Statystycznym, ZUS oraz uzyskania numerów KRS, NIP i REGON
  • przygotowanie protokołu ze zgromadzenia wspólników, uchwał o ustaleniu wynagrodzenia oraz innych - według potrzeb
999 zł netto + koszty sądowe (650 zł) i notarialne (350 zł)

Chcę kupić gotową spółkę z o.o.

Jako Wirtualne Biuro Warszawska 6 oferujemy możliwość kupna gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Najważniejszą korzyścią wynikającą z zakupu gotowej spółki, jest możliwość rozpoczęcia działalności gospodarczej od ręki. Dodatkowo nabywca kupuje przeważnie firmę, która ma zamknięte przynajmniej dwa lata obrachunkowe.

Podczas gdy rejestracja nowej spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz Urzędzie Skarbowym nie zajmuje obecnie zbyt wiele czasu - możliwe jest przebrnięcie przez cały ten proces wraz z rejestracją VAT w tydzień, to jednak taka nowo powstała spółka z o.o. nie kwalifikuje się do pozyskania finansowania w firmie leasingowej czy też z banku.

W naszej firmie w sprzedaży dostępne są zarówno nowo założone ("czyste") i zarejestrowane do VAT spółki, jak i te z historią. Dla bezpieczeństwa naszych klientów spółki już istniejące na rynku posiadają notarialne poświadczenie o braku zobowiązań oraz pełną dokumentację wraz z pozytywną historią finansową.

Sprzedaż spółek z o.o., które założone zostały w trybie internetowym S24, odbywa się drogą elektroniczną. Spółki założone notarialnie, w procesie sprzedaży wymagają osobistego spotkania w kancelarii.

W ofercie sprzedaży posiadamy następujące spółki:

  • spółki z o.o. bez VAT - od 2000 zł netto
  • spółki z o.o. z VAT - od 2500 zł netto

Wszystkie spółki posiadają numer NIP, KRS i REGON oraz potwierdzenie o wpisaniu do Krajowego Rejestru Sądowego.

Po więcej informacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Jak wygląda procedura zakupu gotowej spółki?

Do przygotowania dokumentów zakupu niezbędne jest podanie m.in. następujących danych: dane kupujących,skład zarządu, sposób reprezentacji, rozkład udziałów, nowa nazwa (jeśli chcemy zmienić dotychczasową) oraz informacja, jakie nowe kody PKD mają obowiązywać w spółce.

Jeszcze tego samego dnia dokumenty są gotowe. Po ich podpisaniu wysyłane są wnioski o zmianę danych do KRS i Urzędu Skarbowego.

Kupna spółki pierwotnie zarejestrowanej w systemie S24 można dokonać zdalnie przez internet lub osobiście u notariusza. Zaletą podpisania umowy kupna-sprzedaży u notariusza, jest możliwość natychmiastowego rozpoczęcia swojej działalności. Przy podpisywaniu zdalnym przez internet trzeba poczekać, aż KRS zatwierdzi wszystkie zmiany. Procedura ta może zająć nawet miesiąc.

Z drugiej strony, jeśli w spółce pierwotnie zarejestrowanej w S24 choć raz dokonamy zmiany nie przez system internetowy, lecz u notariusza, to wszystkie kolejne zmiany w przyszłości będą mogły odbywać się jedynie przez notariusza. Nie ma już potem możliwości powrotu na platformę internetową, na której koszty obsługi są znacznie niższe.

Kupno spółki, której umowa pierwotnie została zawiązana w kancelarii notarialnej, może odbyć się jedynie u notariusza.