Poradnik przedsiębiorcy

Poradnik przedsiębiorcy to miejsce, w którym znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Poruszamy najważniejsze zagadnienia z zakresu księgowości, podatków, rozliczeń i finansów przedsiębiorstw. Odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania i wyjaśniamy zawiłości prawa. Zapraszamy do lektury.

Czy wirtualne biuro jest legalne?

Jak działa wirtualne biuro? Czy rejestrując firmę w wirtualnym biurze mogę spodziewać się problemów z urzędami? Jakie są zalety korzystania z wirtualnego biura? Kto powinien rozważyć skorzystanie z takiej usługi?

Czytaj dalej

Wirtualne biuro - najczęściej zadawane pytania

Czy nie będzie problemu z urzędem skarbowym? Ile będzie trwać przygotowanie umowy wirtualnego biura? Na jaki okres zawierana jest umowa? W tym artykule znajdziesz odpowiedzi na te i podobne pytania.

Czytaj dalej

Biuro księgowe - najczęściej zadawane pytania

Jak działa księgowość online? Jakich dokumentów potrzebuje biuro księgowe, aby sprawnie rozliczyć mi miesiąc? Czy księgowy online może doradzić mi jaką formę prawną prowadzenia działalności powinienem wybrać?

Czytaj dalej

Wirtualne biuro - wady i zalety

Co zawiera się w usługach wirtualnego biura? Kto najbardziej skorzysta na wynajęciu wirtualnego biura? Jakie są najważniejsze zalety wirtualnych biur? Czy wirtualne biura są zgodne z prawem?

Czytaj dalej