Telefon i internet dla firm - Premium Mobile 5G

Premium Mobile oferuje rozwiązania telekomunikacyjne w atrakcyjnych cenowo pakietach, na niezawodnej infrastrukturze 5G sieci Plus GSM. Umowy zawierane są na maksymalnie elastycznych zasadach - zawsze z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia i z możliwością zmiany pakietu wdowolnym momencie.

Warszawska 6 Sp. z o.o. od sierpnia 2022 r. jest punktem partnerskim Premium Mobile. Naszą ofertę kierujemy w dużej mierze do dotychczasowych klientów biura, którzy przy okazji aktualnej współpracy, byliby zainteresowani podpisaniem umowy na usługi telekomunikacyjne takie jak telefon i mobilny internet 5G.

Premium Mobile to wirtualny operator telefonii komórkowej działający na infrastrukturze sieci 5G Plus GSM. Jest liderem przenoszenia numerów komórkowych wśród operatorów wirtualnych od 2017 roku, czyli od początku istnienia firmy. Jesteśmy też oczywiście otwarci na klientów, którzy jeszcze nie korzystają z naszych usług.

Premium Mobile Autoryzowany Punkt Sprzedaży Taryfa Freedom 2

Dlaczego warto wybrać Premium Mobile?

  1. Niskie ceny abonamentu i aktywacja już od 0 zł.
  2. Umowy bez zobowiązań - 30-dniowy okres wypowiedzenia.
  3. Elastyczne pakiety - w zależności od zmieniających się potrzeb, można bezkosztowo zmienić pakiet w kolejnym miesiącu.
  4. Umowa w 10 minut - wszystkie formalności zajmują tylko kilka minut.
  5. Internet mobilny 5G - w wybranych pakietach dostępny jest stabilny internet 5G w prędkościach ponad 150 Mb/s.
  6. Nielimitowane rozmowy do sieci komórkowych i stacjonarnych oraz darmowe SMSy i MMSy.

Wybrałem pakiet i co dalej?

Aby podpisać umowę zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 85 873 07 70, mailowego pod adresem [email protected] lub do wizyty w naszej siedzibie przy ulicy Warszawskiej 6 lok. 32 w Białymstoku.

Najczęściej zadawane pytania:

Z jakiej sieci korzysta Premium Mobile?

Premium Mobile działa na infrastrukturze operatora sieci Plus GSM. Dzięki temu zasięg jest w całej Polsce.

Czy Premium Mobile należy do Plusa?

Tak, Premium Mobile powstała jako osobna firma, od samego początku korzystająca wyłącznie z infrastruktury Plus GSM. Od lutego 2022, właściciel operatora Plus GSM, spółka Polkomtel jest 100% udziałowcem w Premium Mobile.

Co to za firma Premium Mobile?

Premium Mobile to wirtualny operator sieci komórkowej. Polski operator, działający na infrastrukturze sieci Plus GSM od 2017 roku.

Czy Premium Mobile ma 5G?

Tak, Premium Mobile działa w sieci 5G Plus GSM. 5G dostępne jest w pakietach Freedom 3, Freedom 4 i Freedom 5.

Premium Mobile Autoryzowany Punkt Sprzedaży Taryfa Freedom 3

Ile mam internetu Premium Mobile?

W zależności od wybranego pakietu, internet dostępny jest od 3 GB do 110 GB. Przy przenoszeniu numeru z innej sieci, przez pierwsze 3 miesiące dostępna jest promocja podwajania ilości internetu. Przykładowo w pakiecie Freedom 5 za 54,70 zł brutto jest 220 GB internetu przez pierwsze 3 miesiące.

Premium Mobile - Przenieś numer zyskaj 2x więcej GB

Czy 1 GB to dużo?

1 GB pozwala na przeglądanie sieci przez kilkanaście godzin lub obejrzenie 1,5-godzinnego filmu w średniej jakości na platformie streamingowej lub 3-4 godzin filmów na YouTube.

Kto ma najlepszy mobilny internet 5G w Polsce?

Podsumowując cały rok 2022, jest to sieć 5G Plus GSM.

Od lat niezależny pomiar jakości internetu mobilnego zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami prowadzi społeczność zgromadzona wokół portalu RFBenchmark. Każdy użytkownik ma możliwość ściągnięcia aplikacji na swój telefon komórkowy, wykonania testu mobilnego internetu w swojej lokalizacji, dodania opisu do danego pomiaru i wysłania go do portalu.

Przykładowo w styczniu 2023 r. w Polsce zostało zgłoszone ponad 500 tys. takich pomiarów. W całym roku 2022 zgłoszonych było prawie 2,8 mln jednostkowych testów. Daje to bardzo realny obraz tego, co się dzieje w infrastrukturze dostępu do internetu mobilnego w Polsce. Można to także zestawić z danymi zebranymi na terytorium Europy, czy nawet Azji.

Obraz za rok 2022 jest następujący:

5G Średnia szybkość pobierania danych: Plus (140,9 Mb/s), Play (52,6 Mb/s), Orange (51,5 Mb/s), T-Mobile (46,2 Mb/s).

Prędkość internetu 5G w Plus GSM okazała się prawie 3-krotnie wyższa niż u pozostałych operatorów. Dzieje się tak dlatego, iż aktualnie jedynie Plus GSM ma dedykowane pasmo (2600 MHz) do rozwoju sieci w standardzie 5G. Pozostali operatorzy usługę 5G dostarczają na pasmach współdzielonych z LTE. Te zaś są wyjątkowo przeciążone.

Czy Premium Mobile może mi zaoferować coś lepszego niż mój aktualny operator?

Bardzo często zakładamy, że dzięki lojalności i długiemu stażowi u danego operatora, mamy najlepszą możliwą ofertę. Prawda jest jedna taka, że dla przechodzących klientów sieci dają dużo lepsze warunki, niż dla tych, co w niej zostają.

Z kilkudziesięciu milionów aktywnych numerów, rocznie przenosi się niecałe półtora miliona i jest to bardzo mały procent całości. Sama procedura jest już tak dopracowana i wielokrotnie ćwiczona, że nie nastręcza żadnych trudności. Jednak tylko Ci, którzy decydują się z niej korzystać, mogą liczyć na oszczędności.

Będąc nawet zadowolonym ze swojego aktualnego operatora i negocjując z nim odnowienie kontraktu długoterminowego, proponujemy przeniesienie się do Premium Mobile. I nawet dalej prowadzić negocjacje ze starym operatorem, jeśli nam na tym zależy. Zawsze pozostaje możliwość, aby po miesiącu, dwóch lub trzech w sieci Premium Mobile, bez żadnych konsekwencji, wrócić do swojego dotychczasowego operatora, u którego dzięki przenosinom, otrzyma się jeszcze lepszą ofertę.

Wszystkie umowy w Premium Mobile podpisywane są na czas nieokreślony, z jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia i nie ma tu umów terminowych z zobowiązaniami na 12, 24 lub 36 okresów.

Niczym długotrwałym się więc nie ryzykuje.

Czy są jakieś rabaty przy większej liczbie numerów w Premium Mobile?

Dwa numery w Premium Mobile to 5 zł rabatu, trzy numery lub więcej to 10 zł rabatu do faktury. Rabat nalicza się automatycznie, więc nie musisz nic robić. Najniższa oferta FreedomPL w cenie 16,70 zł brutto, nie jest wliczana do tej promocji.

Dlaczego ceny są dużo niższe w porównaniu do konkurencji?

Tradycyjni operatorzy sieci komórkowych prowadzą bardzo intensywne działania marketingowe, w których ogromne budżety przeznaczane są na promowanie ich sieci przez celebrytów, gwiazdy i inne znane osoby. Premium Mobile jako wirtualny operator posiada inną strategię - dostarczanie jak największej wartości dla samych klientów. Na tle innych operatorów wirtualnych, oferta Premium Mobile wyróżnia się elastycznością i zawsze jednomiesięcznym okresem wypowiedzenia umowy.

Jak długo trwa aktywacja usług w Premium Mobile?

Jeśli umowa jest podpisana na nowy numer, zostanie on aktywowany w ciągu 1h po podpisaniu umowy. Po włożeniu karty SIM można korzystać z usług Premium Mobile.

W przypadku przenoszenia numeru od innego operatora wkrótce po podpisaniu umowy otrzymasz SMS informujący o dacie aktywacji usług w Premium Mobile. W wyznaczonym dniu karta SIM od dotychczasowego operatora przestanie działać - jest to sygnał, że nastąpiło przeniesienie numeru do Premium Mobile i możesz już wymienić kartę SIM oraz korzystać z usług.

Jak się zalogować do Konta klienta?

Aby móc się zalogować do konta Klienta należy kliknąć "Pierwsze logowanie" i wpisać swój numer telefonu. Następnie powinien przyjść kod sms do autoryzacji. Należy go wpisać, wówczas pojawi się komunikat o ustawieniu nowego hasła. Na tym etapie można zmienić także login (opcjonalnie). Na koniec klikamy "Utwórz konto".

Jak zmienić pakiet?

Aby zmienić pakiet należy zalogować się do konta Klienta i wybrać zakładkę "Umowa". Następnie wybrać "Zmień taryfę" przy numerze, którego dotyczy dyspozycja.

Jak mogę opłacić fakturę?

Fakturę można zapłacić za pomocą przelewu internetowego, płatność PayU (np. klikając opcję "Opłać fakturę"" w e-mailu z fakturą) lub tradycyjnie w banku lub na poczcie.

Jak mogę wypowiedzieć umowę?

Umowę można wypowiedzieć poprzez wysłanie odręcznie podpisanego skanu na adres mailowy [email protected] lub listownie na adres: Premium Mobile Sp. z o.o. ul. Warszawska 18, 35-205 Rzeszów.

Czy mogę korzystać z usługi wifi calling poza siecią GSM?

Tak, dzięki połączeniu z siecią wifi można dokonywać połączenia Premium Mobile Wifi Calling, będąc poza siecią Plus GSM (na przykład w budynku o grubych ścianach, gdzie sygnał GSM z zewnątrz nie dociera).

Kiedy potrzebny jest roaming?

Roaming pozwala na korzystanie z sieci telefonicznej i internetu kiedy jesteśmy zagranicą. Nowym klientom usługa roamingu (połączenia oraz SMS) włączana jest domyślnie. Internet w roamingu jest domyślnie wyłączony i można go włączyć składając dyspozycję przez konto Klienta, wysłać e-mail ([email protected]) lub skontaktować przez Facebook Messenger. Można też wyłączyć usługę roamingu połączeń oraz SMS, gdy często przebywamy w strefie nadgranicznej i nie chcemy się łączyć z nadajnikami po drugiej stronie granicy.

Jak podpisać umowę z Premium Mobile?

Skontaktuj sie z naszym biurem telefonicznie pod numerem +48 85 873 07 70, mailowo pod adresem [email protected] lub odwiedź naszą siedzibę przy ulicy Warszawskiej 6 lok. 32 w Białymstoku. Możesz też skorzystać z poniższego formularza. Pomożemy Ci dobrać najoptymalniejszą ofertę pod Twoje potrzeby. Następnie przeprowadzimy Cię przez proces podpisania umowy.

Chcesz podpisać umowę? Masz pytania?

Zadaj pytanie korzystając z poniższego formularza!