Zakładanie spółek z o.o.

Pomożemy Ci przejść przez proces rejestracji spółki z o.o. i dopełnimy wszelkich formalności!

Spółka z o.o. staje się coraz popularniejszą formą prowadzenia działalności. Związane to jest z licznymi zaletami oraz szerokimi możliwościami prawnymi.

Spółkę z o.o. można założyć metodą tradycyjna u notariusza oraz przez internet za pomocą platformy S24 dostarczanej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Pierwszy sposób rekomendowany jest, kiedy zależy nam na stworzeniu umowy spółki mocno spersonalizowanej pod bardzo wyjątkowe potrzeby wspólników. Drugi sposób jest zdecydowanie szybszy, opiera się na wybraniu kilku personalizacji z zamkniętego katalogu rozwiązań dostarczanego przez elektroniczny rejestr sądowy i pozwala na założenie spółki tanio w ciągu kilku dni.

Aby założyć spółkę przez internet niezbędne jest posiadanie kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub podpis potwierdzony profilem zaufanym ePUAP przez każdego ze wspólników.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty:

  • świadczymy profesjonalną pomoc w zakładaniu spółek z o.o.
  • cała rejestracja spółki odbędzie się bez wychodzenia z domu
  • posiadamy duże doświadczenie w zakładaniu i prowadzeniu spółek z o.o.

Chcę samodzielnie zarejestrować spółkę z o.o. w trybie internetowym (S24)

Oferujemy mentoring i asystę online przy samodzielnym rejestrowaniu spółki w trybie internetowym (S24). W skład usługi wchodzi:

  • rozmowa mentoringowa pomagająca ustalić właściwą architekturę prawną przedsiębiorstwa, omówienie elementów prawa handlowego, cywilnego i podatkowego według planów biznesowych klienta
  • asysta online przy wypełnianiu dokumentów i ich cyfrowym podpisywaniu
  • monitorowanie online przetwarzania dokumentów przez KRS
800 zł netto + koszty sądowe (350 zł)


Po więcej informacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.