Biuro rachunkowe

W pełni cyfrowa księgowość

Tym, co całkowicie wyróżnia nasze biuro rachunkowe, są nowoczesne rozwiązania w zakresie księgowości. Oferujemy w pełni cyfrowy obieg dokumentów, zaczynając od podpisania samej umowy, a na codziennej pracy kończąc. Dzięki temu możesz pożegnać się z gromadzeniem mnóstwa papierów w segregatorach. Księgowość online sprawia, że szybko i łatwo można dostarczyć wszelkie dokumenty. Dodatkowo dostęp do nich może mieć wiele osób w tym samym czasie - niezależnie od tego, gdzie w danej chwili się znajdują.

Stosujemy proste w obsłudze oprogramowanie online dostosowane do Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK), które na poziomie rachunkowości zarządczej pozwala zautomatyzować zarówno wystawianie faktur sprzedażowych, jak i księgowanie faktur kosztowych.

Z kolei w ramach rachunkowości podatkowej i bilansowej pracujemy na najpopularniejszym w Polsce programie do księgowania ERP Comarch OPTIMA, który został stworzony z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach.

W naszej pracy skupiamy się przede wszystkim na pełnej księgowości dla małych i średnich spółek z o.o., spółek cywilnych i jawnych. Prowadzimy też księgowość większych jednoosobowych działalności gospodarczych. Doradzamy oraz pokazujemy Klientom, w jaki sposób uniknąć podwójnego opodatkowania oraz zoptymalizować podatek dochodowy do 8,5-9%.

Po więcej informacji zapraszamy do bezpośredniego kontaktu oraz do zapoznania się artykułem z najczęściej zadawanymi pytaniami dotyczącego biura rachunkowego online.

Cennik usług księgowych:

  • księgi handlowe (pełna księgowość) - od 850 zł
  • księga przychodów i rozchodów oraz ryczałt ewidencjonowany - od 200 zł
  • kadry i płace - od 50 zł od osoby

Powyższe ceny są cenami netto. Uzależnione są one od liczby zatrudnionych pracowników, rodzaju ewidencji księgowych, liczby dokumentów do zaksięgowania oraz specyfiki i stopnia złożoności prowadzonej działalności.